Bývalí dobrovolníci

ROČNÍK “N” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2018/2019)
č. Jméno Příjmení Město Místo služby
1 Jorge Fernandes Ribamar/Portugalsko Angola
2 Jana Holečková Bulharsko / měsíc
3 Pavlína Hudcová Bulharsko / měsíc
4 Veronika Chrástecká Bulharsko / měsíc
5 Klára Kapounková Buchlovice Keňa
6 Terezie Kološová Bulharsko / měsíc
7  Andrea Nachtmannová Neratovice Bulharsko
8  Eliška Obermajerová Praha Ekvádor
9  Josef Poul Radotín nad Oslavou Keňa
10  Kristýna Poulová Frýdlant Keňa
11  Klára Sobotková Moravská Nová Ves Kongo
12 Zdislava Sychrová Brno Bulharsko
13  Renata Szprycová Jablunkov Tanzanie
14  Petra Šmardová Tišnov Ghana
15  Markéta Vagenknechtová Lomnice nad Popelkou Indie
16  Jan Vrba Neratovice Bulharsko

 

ROČNÍK “M” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2017/2018)
č. Jméno Příjmení Město Místo služby
1 Anna Ambrozková Hodonín Angola
2 Kamila Dušková Praha Mexiko
3 Eliška Grygaříková Brno Bulharsko
4 Anna Herda Wallo Praha Mexiko
5 Martin Herda Praha Mexiko
6 Jana Jeklová Tovačov Keňa
7 Marie Jenišová Újezd u Brna Ekvádor
8 Veronika Kobzová Brno Bulharsko
9 Julie Konečná Brno Bulharsko / měsíc
10 Anežka Kotrbová Praha Bulharsko
11 Jan Kučera Sebranice Německo
12 Eliška Marčíková České Budějovice Indie
13 Vítězslav Marčík České Budějovice Indie
14 Emílie Novotná Třemošnice Bulharsko / měsíc
15 Tomáš Reichel Chotouň Bulharsko
16 Lukáš Samec Kamenice Indie
17 Pavel Schnirch Brno Velká Británie
18 Pavel Slezák Zlín Angola
19 Slávka Sychrová Brno Bulharsko / měsíc
20 Michal Šarlák Krásno nad Kysucou Bulharsko
21 Tomáš Žůrek Šumperk Bulharsko / měsíc

 

ROČNÍK “L” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2015/2016)
č. Jméno Příjmení Město Místo služby
1 Šárka Boťánková Petrov Bulharsko / měsíc
2 Jakub Honěk Hradec n. Moravi. Indie SV
3 Václav Jakubíček Zlín Bulharsko
4 Andrea Nachtmanová Neratovice Bulharsko / měsíc
5 Ester Novotná Praha Bulharsko / měsíc
6 Marie Procházková Mor. Budějovice Zambie
7 Dorota Sedláčková Praha Bulharsko
8 Martin Sodomka Praha Bulharsko / měsíc
9 Jan Tomiga Stará Ves Bulharsko
10 Kateřina Váňová Nový Jičín Bulharsko
ROČNÍK “K” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2014/2015)
č. Jméno Příjmení Město Místo služby
1 Jitka Bradáčová Rousínov Bulharsko
2 Veronika Kobzová Brno Bulharsko / měsíc
3 Anežka Kotrbová Praha Bulharsko / měsíc
4 Kristýna Navrátilová Ivančice Bulharsko
5 Sylva Roglová Praha Bulharsko / měsíc
6 Petra Stránská Slaná Bulharsko
7 Anna Šenovská Horní Lhota Zambie
8 Pavel Šuba Dolany Zambie
9 Martina Švehláková Kroměříž Indie
10 Josef Vencl Praha Bulharsko
ROČNÍK “J” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2013/2014)
č. Jméno Příjmení Město Místo služby
1 Pavel Bradáč Nivnice Etiopie
2 Jonáš Gloss Pieštany Indie SV
4 Dominik Honěk Havířov Bulharsko
5 Jana Horáčková Studenec Bulharsko / měsíc
6 Helena Janíková Luhačovice Bulharsko
7 Lenka Jelínková Zruč nad Sázavou Bulharsko
8 Jakub Ludvík Stará Boleslav Anglie
9 Veronika Májková Nivnice Etiopie
10 Barbora Miklasová Prostějov Kongo
11 Martin Pawlas Havířov Etiopie
12 Marek Sapák Brno Bulharsko / měsíc
13 Radka Stránská Žďár nad Sázavou Zambie
14 Petra Svatoňová České Meziříčí Zambie
ROČNÍK “I” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2012/2013)
Jméno Příjmení Bydliště Místo služby Od Do
Radek Baselides Bocanovice Česká republika, Kobylisy říjen 2013 březen  2014
Dagmar Winklerová Praha 4 Mexiko září 2013 červenec 2014
Magdalena Braunerová Brno Bulharsko (Stará Zagora) říjen 2013 srpen  2014
Lucie Brodníčková Sloupnice Velká Británie (Bollington) září 2013 červenec 2014
Jana Červenková Boršice Kongo (Lubumbashi) říjen 2013 duben 2014
Monika Gattnarová Hlučín Bulharsko měsíc červenec 2013
Silvie Jasičová Brno Afrika Zambie září 2013 květen 2014
Marek Jílek Sebranice u Litomyšle Bulharsko měsíc červenec 2013
Vojtěch Kolář Svébohov Bulharsko (Kazanlak) říjen 2013 leden  2015
Vojtěch Malík Bartošovice v Orlických horách Bulharsko měsíc červenec 2013
Václav Martínek Divišov Bulharsko měsíc červenec 2013
Stanislava Matušinová Ivančice ČR/ Indie jih BREADS srpen 2013 listopad 2014
Jana Petruchová Vnorovy Bulharsko (Stará Zagora) říjen 2013 srpen  2014
Lenka Prasličáková Mělník Německo září 2013 srpen 2014
Josef Převor Ledeč nad Sázavou Bulharsko měsíc červenec 2013
Karel Svoboda Žatčany Bulharsko (Kazanlak) říjen 2013 srpen  2014
Matouš Šimek Třeboň Indie severovýchod (Golaghat) leden 2014 červen 2014
ROČNÍK “H” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2011/2012)
Příjmení Jméno  Místo služby Od Do
Bartůňková  Naďa Zimbabwe prosinec 2012 září 2013
Brtníková Anežka JAR 9. 7. 2012 20. 6. 2013
Břinek Kamil ČR – Brno 1. 9. 2012 30. 6. 2013
Divišová Ludmila Bulharsko 28. 6. 2012 22. 8. 2012
Dvořáková Marie Anglie 1. 9. 2012 31. 7. 2013
Hanzelka Filip Bulharsko 1. 10.2012 1. 10. 2013
Ivanová Anna Bulharsko léto 2012
Jasenská Pavlína Mexiko říjen 2012 červenec 2013
Krkoška David Zimbabwe prosinec 2012 září 2013
Legálová Markéta Kongo 29. 6.2012 11. 9. 2012
Matula Dominik Bulharsko 28. 6.2012 10. 8. 2012
Radoň Ladislav Bulharsko léto 2012
Strohbach Thomas Německo 1. 9. 2012 31. 8. 2013
Švábová Magdalena JAR 9. 7. 2012 20. 62013
Švejdová Jana Bulharsko léto 2012
Těthalová Eva Indie 31. 7. 2012 1. 7. 2013
Tomanová Julie Bulharsko 28. 6. 2012 10. 8. 2012
Záleský Jiří Indie 23. 7. 2012 16. 7. 2013
Žáková Alžběta Kongo 4. 9. 2012 5. 7. 2013
Žáková Dominika Bulharsko 29. 9.2012 31. 8. 2013
Vajďák Vlastimil ČR-Zlín 1. 9. 2012 15. 8. 2013
Janek Jacob Praha 1. 2. 2013 30. 9. 2013
ROČNÍK “G” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2010/11)
Příjmení Jméno Místo služby Počet měsíců Od Do
Botková Kristýna Zambie 11 září 2011 červenec 2012
Červený Vojtěch Bulharsko 1 červenec 2011
Háček Pavel Bulharsko 4 říjen 2011

leden 2012

Hintenausová

Šárka Bulharsko 1 červenec 2011
Janská Veronika Bulharsko 11 říjen 2011 srpen 2012
Kačer Jindřich Svazijsko 11 září 2011 červenec 2012
Krusberská Hana Bulharsko 11 říjen 2011 srpen 2012
Onderišinová Zuzana Jihoafrická republika 11 říjen 2011 srpen 2012
Pavliska Tomáš Bulharsko 11 říjen 2011 srpen 2012
Pešatová Iveta  D. R. Kongo 9 říjen 2011 červen 2012
Šebková Jitka Bulharsko 1 červenec 2011
Švecová Olga Jihoafrická
republika
 11 říjen 2011 srpen 2012
Vanišová Jaroslava Mexiko  1,5 červenec 2011 srpen 2011
Vojtěšek Cyril Indie 12 červenec 2011 červenec 2012
Žák Jan  ČR – Plzeň 8 listopad 2011 červen 2012
ROČNÍK “F” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2009/10)
 Příjmení Jméno Místo služby Počet
měsíců
Od Do
Čapková Kristýna Jihoafrická rep. 10 září 2010 květen 2011
Drahota Jan Bulharsko 1 červenec 2010
Holomek Josef Bulharsko 1 červenec 2010
Jurigová Janka Indie 12 září 2010 srpen 2011
Krejčová Markéta Slovensko 8 únor 2011 září 2011
Lengálová Markéta D. R. Kongo 10

září 2010

červen 2011

Menčlová Eva Bulharsko 1 červenec 2010
Obručová Markéta Bulharsko 11 říjen 2010 srpen 2011
Osohová Veronika Německo 11

září 2010

červenec 2011

Pavliska Tomáš ČR Brno 9

prosinec 2010

srpen 2011

Petruchová Monika Bulharsko 11

říjen 2010

srpen 2011

Polívková Marie Indie 12

září 2010

srpen 2011

Ševčíková Alexandra Jihoafrická rep. 10

září 2010

květen 2011

Thomas Sanoj  ČR Praha 10 listopad 2010

srpen 2011

ROČNÍK “E” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2008/9)

 Příjmení

Jméno

Místo služby

Počet měsíců

Od

Do

Bátor Petr ČR – Brno

6

březen 2010

srpen 2010

Bartošová Martina Mexiko

12

září 2009

srpen 2010

Dvořák Karel Indie

12

září 2009

září 2010

Dvořáková Marie Indie

12

září 2009

září 2010

Gutwirthová Kateřina Jihoafrická republika

10

srpen 2009

srpen 2010

Chatrná

Ivana Kongo

2

červenec 2009

srpen 2009

Krieglerová Markéta Bulharsko

1

červenec 2009

Rochovanský František Bulharsko

1

červenec 2009

Petrucha Lukáš (Tidit) Bulharsko

11

říjen 2009

srpen 2010

Říha Pavel ČR – Zlín

11

říjen 2009

srpen 2010

Savčáková Hana Bulharsko

1

červenec 2009

Svatoň Vladimír Mexiko

6

listopad 2009

květen 2010

ROČNÍK “D” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2007/8)
Příjmení

Jméno

Místo služby

Počet měsíců

Od

Do

Bílý Ondřej Indie

9

listopad 2008

červenec 2009

Botková Barbora Kongo

12

září 2008

září 2009

Dobiášová Tereza Ázerbajdžán

9

září 2008

srpen 2009

Dubišarová Markéta Bulharsko 1 červenec 2008
Hlaváčová
Jitka
Německo 10 září 2008 červen 2009
Hlináková Ludmila Německo

10

září 2008

červen 2009

Kračmerová Halka Bulharsko

1

červenec 2008
Krusberská Hanka Bulharsko

1

červenec 2008

Kužela Martin Bulharsko

10

říjen 2008

červenec 2009
Marčík Pavel Indie

9

listopad 2008

červenec 2009

Musil Jan Súdán

13

červenec 2008

srpen 2009

Musilová Andrea Indie

9

listopad 2008

červenec 2009
Pavelec Jiří Zambie

10

únor 2009

listopad 2009

ČR – Praha 4

září 2008

prosinec 2008

Rybová Michaela Indie

9

listopad 2008

červenec 2009
Řeháček Jakub Bulharsko

1

červenec 2008

Sadílková Pavla Bulharsko

1

červenec 2008

Sobková

Eva

Lesotho

11

srpen 2008

červen 2009

Šafaříková

Marie

Litva

10

říjen 2008

červenec 2009

Zeman

Filip

ČR – Fryšták

9

říjen 2008

červen 2009

ROČNÍK “C” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2006/7)
Příjmení

Jméno

Míso služby

Počet měsíců

Od

Do

Bílý Ondřej Bulharsko

1

červenec 2007

Fojtů Jan ČR – Zlín

13

srpen 2007

srpen 2008

Chatrná

Ivana Kongo

12

září 2007

srpen 2008
Chrástecký Jaroslav Indie

12

listopad 2007

říjen 2008

Georgievová Jana Mexiko

12

září 2007

srpen 2008

Ingr Pavel Německo

12

leden 2007

prosinec 2007

Jeleček František Bulharsko

23

říjen 2007

srpen 2009

Ježková Veronika Mexiko

12

září 2007

srpen 2008

Kotalová Jitka Bulharsko

1

červenec 2007

Kuncová (Chrástecká) Marie Indie

12

listopad 2007

říjen 2008

Pastrňák Martin Mexiko

6

prosinec 2007

červen 2008

Pospíšilík

Jan Bulharsko

1

červenec 2007

Rybová Michaela Bulharsko

1

červenec 2007

Turowski Roman ČR – Fryšták

4

září 2007

prosinec 2007

ROČNÍK “B” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2005/6)

Příjmení

Jméno

Místo služby

Počet měsíců

Od

Od

Brychtová Petra Bulharsko

1

červenec 2006

Gold Dominik ČR – Fryšták

6

březen 2007

srpen 2007

Fialová Gabriela Kongo

12

listopad 2006

listopad 2007

Hesová Anežka Itálie

3

červen 2006

srpen 2006

 Linhartová Sabina Bulharsko

1

červenec 2006

Osoha Pavel Bulharsko

23

říjen 2006

červen 2008

Polívková Veronika Mexiko

12

říjen 2006

září 2007

Slabá Eva Indie

12

srpen 2006

červenec 2007

Štercl Jiří Bulharsko

11

říjen 2006

červenec 2007

Štercl Jiří Zambie

12

červenec 2007 červenec 2008
Vanišová Jaroslava Mexiko

12

září 2006

srpen 2007

ROČNÍK “A” (přípravná setkání proběhla ve školním roce 2004/5)
Příjmení

Jméno

Místo služby

Počet měsíců

Od

Do

Dulinková

Veronika Bulharsko

1

červenec 2005

Hanulík Jan ČR – Praha

10

září 2005

červen 2006

Jílek Martin Bulharsko

4

říjen 2005

leden 2006

Kabelková Magdalena Etiopie

6

listopad 2005

duben 2006

Madziová Monika Mexiko

12

srpen 2005 červenec 2006
Mayerová Lucie Bulharsko

1

červenec 2005

Popelková Jitka Kongo

12

září 2005

září 2006

Řezníčková Alena Bulharsko

1

červenec 2005

Švecová Jana Indie

12

srpen 2005

srpen 2006

Woclawek Jiří Slovensko

12

září 2005

srpen 2006

Menu