Tisícere díky! Thank you! Asante sana!

Chtěla bych Vám všem srdečně poděkovat. Nejprve za všechny Vaše modlitby, za Vaši podporu, za všechny povzbuzující zprávy, které dostávám. Také děkuji těm z Vám, kteří naše centrum Bosco Boys Langata podpořili i finančně. Jsme Vám za to nesmírně vděční!

Na co jsme peníze použili?
• Naši chlapci už více nemusí hrát bosí, dostali kopačky (někteří z nich si je občas v průběhu hry sundají, protože bosky se hraje přece lépe) • Naši chlapci na hřišti vypadají jako skuteční fotbalisti! A to díky novým dresům. Nejen že vypadají jako profíci, ale téměř všichni i tak hrají. • Spolu s chlapci můžeme vytvářet různé kreativní věci, kreslit a malovat i díky tomu, že jsme sehnali základní výtvarné pomůcky, jako jsou nůžky, štětce, tužky, pastelky, ořezávátka, lepidla, gumy, barevné papíry, barvy a lepící pásky. • Kluci si poslední dobou oblíbili i čtení, i přestože mnoho knih je v horším stavu, tak jsme do místní knihovny pořídili několik nových, které mají různou obtížnost angličtiny či svahilštiny, aby si každý mohl najít jeho level. • Důležitý je i volný čas. Když ho chlapci mají, hrají většinou deskovky. Naši sbírku her a hraček jsme rozšířili o puzzle, frisbee, pingpongové míčky a dřevěná autíčka. • Součástí naší služby je též starat se o zdravotní stránku chlapců, proto část peněz byla věnována léků. Největší spotřebu mají deep freez na zranění z fotbalu, které používáme každý den. Mimo to jsme nakoupili i obvazy, náplasti, masti, kapky, čaje a jiné léky, které jsou potřebné pro zdraví našich chlapců. Toto všecko se podařilo zabezpečit pro naše chlapce. Ještě máme plno dalších plánů a nápadů jak pomoct našich chlapcům v centru a chlapcům na ulici. Dále také pomáháme našemu kamarádovi Stephenovi, který po čas koronové krize zabezpečuje a chodí rozdávat jídlo do slumů a chlapcům na ulici, kteří se nachází v nelehké situaci.

Mockrát děkuji za Vaši podporu. Jsem Vám velice vděčná! Všichni jste v mých modlitbách! +

Naši dobrovolníci mohou tyto projekty tvořit díky vám! Díky našim dárcům, kteří podporují jejich školení a vyslání. Děkujeme!