Bulharský Cimrman, demonstrace a indická modlitba

Bulharští dobrovolníci posílají mix dalších zpráv – nechybí výlety, politika, indická modlitba ani učení.

HONZÍK: Dneska jsme navštívili buzludžu. Je to vlastně takový bulharský chrám komunismu postavený uprostřed hor. HONZÍK: Učit děti bulharštinu byla věc který jsem se fakt bál. Jak můžu někoho učit jazyk kterým sám pořádně neumím. Bohužel je to mnohem jednodušší než jsem si myslel. Učit dvanáctiletý děti písmena není tak těžký. HONZÍK: Když se ti v kuchyni sejde jedna sestra z Konga druhá z Indie třetí z Bulharska k nim se ještě přidá Slávka a začnou tancovat indickou modlitbu ????

Když se ti v kuchyni sejde jedna sestra z konga druhá z Indie třetí z Bulharska k nim se ještě přidá Slávka a začnou tancovat indickou modlitbu 😂👌

Zveřejnil(a) Honzík v Bulharsku dne Neděle 25. listopadu 2018
HONZÍK:Vasil Levsky největší hrdina Bulharska. Je to takový bulharský Cimrman akorát že fakt žil. Je úplně všude v každém domě mají jeho fotografie, jmenují se podle něho fotbalové týmy a taky je velmi oblíbené grafity. Až se bude Čechách na stěny stříkat Masaryk nebo Čapek tak budu fakt rád. SLÁVKA: Aktuálně ze Stare Zagory. Dav skandující „mafie“. I tady lidé požadují odstoupení premiéra. Zeptala jsem se jedné paní, proti čemu vlastně protestuje: „Politici už léta kradou, a pak se diví, když lidé vyjdou do ulic…“ Existuje ale lepší alternativa pro Bulharsko? SLÁVKA: S přáteli na setkání mládeže SLÁVKA: 17. 11. Tři ze tří českých dobrovolníků v Bulharsku požadují demisi premiéra Babiše. Dva ze tří dnes demonstrovali, ta třetí musela hlídat děti. Když slunce svítí, užij si to. Když slunce zmizí, užijte si, že Bůh je s vámi, i když to není světlo. Когато слънцето грее, радвай се, че то блести. Когато слънцето изчезне, се радвай, че Бог е с теб, дори когато не е светло.